skip to Main Content

Viskas ko reikia šeimos namui mieste

PUIKUS SUSISIEKIMAS: 20 min atstumu pasiekiamas nuo tolimiausių sostinės taškų dėka greta esančio Vakarinio aplinkelio ir Molėtų plento – Geležinio Vilko gatvių. Autobusų stotelės vos už poros šimtų metrų, kursuoja 87-asis Vilniaus miesto autobusas. Netoliese yra keli darželiai, mokyklos, poliklinikos.

IŠVYSTYTOS PRIEMIESČIO GYVENVIETĖS SAUGUMAS IR PRIVATUMAS: apšviesta asfaltuota Šaltalankių gatvė su automobilių judėjimą ribojančiu šlagbaumu (kelio užtvaru) nuo plento.

NUOSAVAS GABALĖLIS ŽEMĖS: sutvarkyta aplinka – žalia veja užsėtas ir tvora aptvertas beveik 5 arų sklypas su medine terasa iš svetainės (vakarinės pusės) ir trinkelėmis grįstas atskiras nuo gatvės įvažiavimas bei kiemo dalis (automobiliams, krepšinio aikštelei ar pan.).

PATOGAUS IŠPLANAVIMO KOKYBIŠKAS NAMAS: sublokuotas tik per garažą, dviejų aukštų, 3 miegamųjų, 2 vonios kambarių B energinės klasės namas, 124 kvadratiniai metrai namo ir 28 kv. m apšiltinto garažo. 4 suformuotos nišos įmontuotoms spintoms (prieškambaryje ir visuose miegamuosiuose). Po betoniais laiptais dar papildoma sandėliavimo erdvė. Aukštos lubos (iki 324 cm svetainėje). Langai į visas pasaulio šalis, kiekvienoje namo patalpoje, netgi pagalbinėse, tokiose kaip katilinė, garažas, prieškambaris, vonios ar laiptinė. Puiki garso izoliacija dėka MŪRINIŲ vidinių pertvarų.

VISOS MIESTO KOMUNIKACIJOS: Vilniaus vandenų vantentiekis ir kanalizacija, elektra, šviesolaidis internetas ir kabelinė.

NEPRIKLAUSOMAS REGULIUOJAMAS ŠILDYMAS: dujinis autonominis GRINDINIS šildymas abiejuose namo aukštuose.

PATIKIMAS STATYTOJAS, kuriuo bankai pasitiki, todėl galite sutaupyti kelis šimtus eurų turto vertinimui.

PILNA DALINĖ APDAILA: sienos lygiai nutinkuotos, betoniai laiptai, kolektorinės abejuose aukštuose, išvedžioti vandens padavimo ir kanalizacijos taškai, prancūziški stikliniai apsauginiai balkonėliai, įvadai židiniui ir gartraukiui.

 

STATYBINĖ INFORMACIJA:

Pamatai. Gręžtiniai poliai, rostverkas įrengiamas iš HAUS P6-20 blokelių, užpildant tuštumas betonu, armuojant. Apšiltinti iš išorės, nutinkuoti bei nudažyti.

Išorinės sienos. HAUS blokelių mūras, storis 200 mm. Šilumos izoliacijos sluoksnis 200mm storio polistireninis putplastis EPS 70.

Išorės apdaila – dekoratyvinis tinkas bei 2 spalvų keramikinės plytelės.

Vidinės sienos ir pertvaros. Kambarius atitveriančios pertvaros – mūrinės.

Vidaus mūrinių sienų apdaila – tinkas.

Laiptai. Įrengiamos betoninės laiptų pakopos.

Stogas. Medinės gegnės 200 mm aukščio, apšiltinta 250 mm vata.

Viršutinė danga – profiliuota skarda (ruda). Įrengta lietaus vandens nutekėjimo sistema.

Langai ir palangės. Langai plastikiniai, 6 kamerų, 3 stiklų, selektyvinis stiklo paketas. Išorės spalva – ruda.

Išorinės skardinės palangės.

Durys. Lauko įėjimo durys – plastikinės su stiklu. Garažo vartai – ruda spalva, pakeliami, be automatikos (galima).

Grindys. Ia. betoninės grindys su hidroizoliacija, apšildytos 100 mm storio polistireninio putplaščio EPS 70 sluoksniu.

IIa. betoninės grindys su vatos garso izoliacijos sluoksniu.

Balkonai. Prancūziški apsauginiai balkonėliai.

Šildymas. Išvedžioti šildymo ir vandentiekio taškai, dujinis šildymas.

I ir II aukšte – grindinis šildymas.

Vėdinimas. Natūralus. Aukštos lubos leidžia papildomai įsirengti rekuperacinę sistemą.

Vandentiekis. Vanduo tiekiamas iš Vilniaus miesto tinklų. Vamzdynai išvedžioti į prietaisų tvirtinimo taškus.

Nuotekos. Prijungti prie Vilniaus miesto tinklų. Nuotekų vamzdynai  išvedžiojami į projektinius prietaisų taškus.

Elektra. 10 kW, išvedžiota elektros instaliacija  rozetėms, jungikliams. Sumontuoti  paskirstymo skydeliai elektros skydinei ir grindinio šildymo kolektorinėms abejuose aukštuose.

Silpnos srovės. Išvedžiota vietinė pastato interneto, priešgaisrinės apsaugos, televizijos instaliacija. Pilnai išvedžioti signalizacijos laidai.

Gerbūvis. Įrengiama terasa. Sklypo viduje užsėjama veja.

Įrengiama segmentinė tvora.

Išklotos trinkelės ties įvažiavimu į garažą, bei aplink namą.

 

APIE VIETĄ IR GYVENVIETĘ:

Uždara teritorija su poilsio zonomis mėgstantiems prasmingą poilsį žaidžiant, sportuojant, bendraujant.

Puikus pasirinkimas norintiems atitrūkti nuo miesto šurmulio ir gyventi šiuolaikinėje aktyvioje ir draugiškoje priemiesčio gyvenvietėje.

Mėgstantieji pasivaikščioti ras kelis miškelius su pramintais takeliais. Pažvejoti ar pažiūrėti į laukinius vandens paukščius galėsite šalia namų esančiuose tvenkinukuose. Pasimaudyti kviečia Šiaurinėje Vilniaus priemiesčio dalyje esantys Riešės, Gudelių ir kt. ežerai.

Vaikams didelis džiaugsmas bus atrasti daug naujų draugų šalia namų esančiose   mažiausiai   3  didelėse žaidimų aikštelėse.

Galėsite aktyviai leisti laiką gamtoje,  sportuodami  lauko treniruoklių aikštelėje, teniso ar tinklinio kortuose, futbolo ar krepšinio aikštelėse.

Arba tiesiog atsipalaiduokite nuosavoje į vakarų pusę nukreiptoje lauko terasoje, kepkite šašlykus, barbekiu, deginkitės, žaiskitės, susikurkite savo oazę poilsiui.

Šalia namų yra keli vaikų darželiai – valstybinis ir privatus. Artimiausios vidurinės mokyklos – Valstybinės Riešės ir Avižienių gimnazijos bei privati mokykla. Norintiems vaikus vežti į ugdymo įstaigas mieste galėsite susikooperuoti su kaimynais ir supaprastinti savo kasdienybę. Į Šeškinės pusę nuolat kursuoja 87 autobusas. Šalia veikia privati vaikų klinika, iki artimiausio prekybos centro galite eiti ir pėsčiomis, nes atstumas tik 1,5 km.

Tai namas kotedžų rajonėlyje ir tik už buto kainą su įskaičiuota išvystytos gyvenvietės privalumais!

Back To Top